6-2018---zakończenie-współpracy-OSRAM.JPGOd 1 sierpnia firma Osram kończy współpracę z Programem Profi Team. Od tego dnia nie będzie możliwości rejestracji w Programie produktów Ledvance i Osram. foto1One.platform to jeden wspólny mechanizm osprzętu elektroinstalacyjnego, który pasuje do wszystkich serii Berker by Hager. Dobieraj, decyduj i zmieniaj serie kiedy chcesz. Mechanizm zostaje w ścianie, Ty wybierasz kolor, materiał i kształt, bo nic Cię nie ogranicza.


hager3AZewnętrzna instalacja elektryczna musi spełniać przede wszystkim najwyższe wymagania szczelności i trwałości. Nowa seria łączników i gniazd natynkowych Berker W.1 o podwyższonej klasie ochrony IP 55 oferuje dodatkowo unikatowe i eleganckie wzornictwo. Dzięki temu pozwala na większą swobodę projektowania przydomowej przestrzeni.

SPN9011Dodajemy kolejny promocyjny produkt w konkursie „TAKA SYTUACJA” vol.2
Zapraszamy do udziału w Konkursie "TAKA SYTUACJA", w którym premiowany jest zakup minimum 2 ograniczników przepięć SPN 801 a teraz również ograniczników SPN 901 firmy HAGER.

voltaMały, duży rozmiar!

Rozporządzenie Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z 2012 r (Dz. U. z 2012 r. Poz. 1289) zmieniające ustalenia w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie, ustanawia nowe warunki prowadzenia instalacji telekomunikacyjnej w budynkach użyteczności publicznej oraz budynkach mieszkalnych wielorodzinnych.

SPA401 011Przyczynami występowania przepięć w instalacji elektrycznej są bezpośrednie wyładowania atmosferyczne (uderzenia pioruna) w instalację odgromową budynku, wyładowania atmosferyczne w przewody sieci elektroenergetycznej niskiego napięcia, przepięcia atmosferyczne indukowane w instalacjach budynku lub innych bliskich obiektów oraz przepięcia łączeniowe i stany awaryjne w sieci elektroenergetycznej.

fot1Nowoczesne projekty budynków wielomieszkaniowych i powierzchni biurowych wymagają stosowania wysoce korzystnych dla inwestora rozwiązań ekonomicznych. Jednocześnie zastosowane mechanizmy gniazd i łączników muszą spełniać wymogi techniczne oraz jakościowe, zapewniając tym samym, odpowiedni standard estetyczny.